image

Romana Carfora

Castricums Sporttalent 2018!! (bedankt)

in 2018:

  • Benelux Kampioene
  • Nederlands vice Kampioene
  • Sporttalent 2018 (gemeente Castricum / Omroep Castricum)
  • 1ste (NL) in de UCI ranking U19
  • hoogste (NL) placering UCI Junior Series
  • 6de Europees Kampioenschap Strandracen vrouwen Elite
  • 5 overwinningen
  • 21 podiumplaatsen uit 24 starts
meer in mijn palmares ->
Romana: 
background

Palmares 2018

9de

Egmond Pier Egmond (NED) | Elite | Strand

7de

Renesse (NED) | Elite | Strand

4de

Rockanje (NED) | Elite | Strand

2de

Lacs de l'Eau d'Heure (BEL) | U19 | Wallonia Cup

2de

Dinant (BEL) | U19 | Wallonia Cup

22ste

Nalles (ITA) | U19 | UCI Junior Series

3de

Solingen | U19 | int. 3 Nations Cup

20ste

Heubach (GER) | U19 | UCI Hors Categorie

8ste

Graz / Stattegg (AUS) | U19 | UCI C1

23ste

Obertraun (AUS) | U19 | UCI Junior Series

6de

Roc d'Ardenne (BEL) | Elite | Marathon

20ste

Gränichen (SUI) | U19 | UCI Junior Series

5de

Wetter ad Ruhr (GER) | U19 | int. 3 Nations Cup

9de

Rijssenhout (NED) | U19 | wielrennen

4de

Spaarnwoude (NED) | U19 | int. 3 Nations Cup

5de

Houffalize (BEL) | U19 | int. 3 Nations Cup

2de

Haltern am See (GER) | U19 | NRW Cup

2de / Zilver

NK Apeldoorn (NED) | U19 | Nat. Kampioenschap

1ste / Goud

Kluisbergen (BEL) | U19 | Beneluxkampioenschap

4de

Zoetermeer (NED) | Elite | NK Eliminator

3de

Zoetermeer (NED) | U19 | int 3 Nations Cup

14de

Basel / Muttenz (SUI) | U19 | UCI Junior Series

1ste

Houffalize (BEL) | U19 | Wallonia Cup

1ste

Sittard (NED) | U19 | int. 3 Nations Cup

5de

Freudenstadt (GER) | U19 | int. Bundesliga

5de

Titisee-Neustad (GER) | U19 | int. Bundesliga

1ste

Wieringen (NED) | Elite | ATB Top Nh

1ste

Den Helder (NED) | Elite | ATB Top Nh

3de

Petten (NED) | Elite | ATB Top Nh

3de

Wijk aan Zee (NED) | Elite | Beachrace

6de

EK Beachrace Scheveningen (NED) | Elite | Europees Kampioenschap

4de

Castricum (NED) | Elite | Beachrace

3de (2de in de competitie)

Enkhuizen (NED) | Elite | ATB Top Nh

8ste

Ouddorp (Zeeland) (NED) | Elite | Beachrace

9ste

Egmond AGU Europees (NED) | Elite | Beachrace

4de

Noordwijk (NED) | Elite | Beachrace

7de

Renesse (Zeeland) (NED) | Elite | Beachrace

6de

Rockanje NK strandrace (NED) | Elite | Beachrace

wordt vervolgd in Seizoen 2019

Dank aan mijn sponsoren: